مالاوا، جایی به راحتی خونه خودت

اقامتگاه مالاوا

در اقامتگاه مالاوا گوشه ای از طعم زندگی زیبای روستایی را به شما می چشانیم. در سویت های مجهز ۴ تخته اقامتگاه مالاوا همراه با لالاییی صداهای روستا لحظات خوشی را تجربه خواهید کرد.

جذابیت خاص و منحصر به فرد اقامتگاه مالاوا در دست پخت حیرت انگیز خاله بتول است. در مالاوا شما را به میهمانی طعم های بی نظیر غذاهای محلی کورمانجی با مواد ۱۰۰٪ ارگانیک و طبیعی دعوت می کنیم.

عمو حسن; میزبان مهربان شما در اقامتگاه بومگردی مالاوا

آقای حسن سعیدیان یا عمو حسن، یک پیرمزد کرمانج مهربان است که برای گذران روزهای بازنشستگی به همراه خالتی بتول همسرش،‌ از مشهد به روستای مادریش یعنی قلعه نو مهاجرت معکوس کرده است.

عمو حسن کارمند بازنشسته اداره بهداری است. اقامتگاه مالاوا با مدیریت و سرمایه گذاری عمو حسن و با همکاری اداره آموزش و پرورش کلات نادری راه اندازی شده است.
عمو حسن مهربان با همراهی خاله بتول دوست داشتنی میزبانان شما در اقامتگاه بومگردی مالاوا هستند و تلاش می کنند تا خاطره شیرینی را برای شما رقم بزنند.

امکانات و تجهیزات اقامتگاه
۳ سویت مجهز با تمام امکانات

۴ عدد تخت تک نفره

تلوزیون ال سی دی

یخچال

اجاق گاز

دستشویی و حمام داخل سویت

دسترسی به رودخانه قلعه نو در کمتر از ۱ دقیقه

کمتر از ۱۰۰ متر فاصله با دالان زیبای باغ های قلعه نو

فاصله ۳۰ دقیقه ای تا آبشار زیبای ارتکند

فاصله ۳۰ دقیقه ای تا کلات نادر و مسیر دسترسی به آبشار زیبای قره سو، بند نادری و ارتفاعات سهمگین و منحصر به فرد قله زو کلات.

آدرس اقامتگاه و نحوه دسترسی

اقامتگاه بومگردی مالاوا در کیلومتر ۱۰۵ جاده مشهد-کلات، در روستای قلعه نو قرار دارد. برای رسیدن به این اقامتگاه بعد از پیچیدن از پیچ ورود به دره بهشت سان قلعه نو و ورود به محدوده روستا به سمت راستتان نگاه کنید تا تابلو مالاوا را ببینید. مالاوا درست روبروی مسجد روستای قلعه واقع شده است.

خبرنامه ایمیلی بنداریک

برای اطلاع از جدیدترین تخفیفات قبل از بقیه ایمیل‌تان را وارد نمایید.

اردوگاه سپاه

اردوگاه سپاه

اردوگاه حضرت مهدی (عج) – وابسته به سپاه با مسئولیت جناب شمس ساختمان اردوگاه حضرت مهدی (عج)،در میان جنگل های اطراف آبشار ارتکند قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *