اقامتگاه هزار مسجد

بنداریک

اقامتگاه هزار مسجد

به میزبانی جناب کردستانی

ساختمان

اقامتگاه بومگردی هزار مسجد،بافتی سنتی و روستایی دارد. ساختمانی که گرچه سبکی قدیمی دارد اما با قوت بسیاری برای پذیرش مهمان بازسازی شده است.

اقامتگاه دارای 5 اتاق  است. امکان اجاره اتاق ها به خانواده های مختلف و با تعداد مختلف وجود دارد. چرا که ظرفیت و مساحت اتاق ها با هم متفاوت است.

متراژ کل ساختمان حدوداً 500 متر و متراژ کل بنا 7000 متر است.

بنداریک

بنداریک

بنداریک

بنداریک

خدمات خاص میزبان

میزبان گرامی مسئولیت تدارک صبحانه محلی با عناوین فتیر مسکه، کره و پنیر محلی، املت با تخم مرغ محلی ،شیر برنج و همچنین ناهار محلی ته چین با گوشت بره، برنج کلات، اشکنه دوغ را برای لذت بیشتر کارکنان به عهده گرفته اند.

سفر و اقامت در این محل همراه با اسب سواری، عکس با لباس محلی و راهنمای گردشگری خواهد بود.

ویژگی خاص اقامتگاه هزار مسجد، اصطبل آن است که قابل بازدید برای مهمانان هستند.

بنداریک

بنداریک

بنداریک

شرایط اجاره

میهمانان عزیز میتوانند از یک تا سه روز در این اقامتگاه سکنی گزینند. البته در صورت توافق حضوری با میزبان امکان اجاره طولانی مدت هم وجود دارد. در این صورت اقامت شامل تخفیف 10 درصدی می شود.

اقامتگاه 5 اتاق متفاوت دارد.

2 اتاق آن به مساحت 50 متر اند و ظرفیت هرکدام 10 نفر می باشد.اجاره برای ظرفیت استاندارد یا کمتر از آن این اتاق ها 150.000 تومان است.

2 اتاق آن به مساحت 18 متر اند و ظرفیت هرکدام 7 نفر می باشد.اجاره برای ظرفیت استاندارد یا کمتر از آن این اتاق ها 75.000 تومان است.

و 1 اتاق آن به مساحت 12 متر است و ظرفیتش 4 نفر می باشد.اجاره برای ظرفیت استاندارد یا کمتر از آن این اتاق 50.000 تومان است.

امکانات

اقامتگاه دارای پارکینگ, بالکن, سرویس فرنگی و ایرانی است. همچنین مجهز به ماشین لباسشوئی, وسایل پخت و پز, یخچال, جارو برقی,باربیکیو, بخاری است.

قوانین

در این اقامتگاه آوردن حیوانات خانگی ممنوع است. استعمال دخانیات در فضا های داخلی و برگزاری میهمانی نیز همینطور. و ارائه مدرک محرمیت برای زوجین الزامیست.

با رعایت قوانین ما را در فراهم کردن آرامشتان یاری کنید.

آدرس و شماره تماس اقامتگاه

لایین نو یا هزار مسجد. روستای احمد آباد. روبروی مدرسه شهید ذوالفقاری

آقای کردستانی: 09159157945

خبرنامه ایمیلی بنداریک

برای اطلاع از جدیدترین تخفیفات قبل از بقیه ایمیل‌تان را وارد نمایید.

اردوگاه سپاه

اردوگاه حضرت مهدی (عج) – وابسته به سپاه با مسئولیت جناب شمس ساختمان اردوگاه حضرت مهدی (عج)،در میان جنگل های اطراف آبشار ارتکند قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.