لیست اقامتگاه های بوم گردی

لیست اقامتگاه های بوم گردی

در ابتدا شهر مورد نظر را انتخاب کنید

برای اجاره خانه روستایی ( اقامتگاه های بوم گردی) ابتدا شهر مورد نظر را انتخاب کنید.

اجاره اقامتگاه های روستایی و جنگلی

کلات نادری

روستای کلات نادری

قلعه نو

قلعه نو

روستای قلعه نو کلات نادری در کیلومتر 105 جاده مشهد کلات قرار دارد

سررود کلات

سررود

روستایی از توابع بخش زاوین شهرستان کلات نادری در خراسان رضوی می باشد. تا شهر مشهد ۱۲۰ کیلومتر (حدود ۱/۵ ساعت) و تا کلات حدود ۳۲ کیلومتر فاصله دارد. با عبور کردن از سررود، به روستاهای ارتکند، باغکند، برده، آبکمه، و ژرف می رسیم؛ که فاصله ی آنها تا سررود به ترتیب ۵، ۱۵، ۲۰، ۲۴، و ۳۰ کیلومتر است.

ortokand

ارتکند

  آبشار ارتکند در فاصله  110 کلیومتری از مشهد و 45 کیلومتر مانده به کلات قرار دارد.برای رفتن به این آبشار باید از روستای سررود عبور کرد. ارتکند منطقه‌ای ییلاقی و کوهستانی می باشد و آبشار، شالیزار و باغ دارد. رود ارتکند از کوه‌های هزارمسجد سرچشمه می‌گیرد. ارتفاع آن از سطح دریا 1480 متر است.

gharehsu

قره سو

چنار

چنار

چنار (کلات)، روستایی از توابع بخش زاوین شهرستان کلات در استان خراسان رضوی است.

abgarm

آبگرم

برای رفتن به آبشار آبگرم کلات باید در حدود ۷۵ کیلومتر به سمت شمال شرق مشهد بروید در واقع از امامزاده سید، روستای محمدیه، روستای گوجگی و آب معدنی کلات عبور کنید و از تونل عبور کرده و به یک دو راهی می‌رسید و به مسیری وارد می‌شوید که به سمت کلات آبگرم می‌رود و مسیر […]

gholezo

قله زو

قله زو در ارتفاع 1245 متری از سطح دریا قرار داد. فاصله روستای قله زو  از شهر کلات 18 کیلومتر که در جنوب شرقی آن قرار گرفته است. روستای قله زو، از سمت شمال به کشور ترکمنستان و رودخانه یکه توت و روستاهای نفطه و خلج ، از جنوب و جنوب غرب منطقه ته شوری و جاده مشهد -کلات، از مغرب به […]

chaharrah

چهارراه

چهارراه یکی از روستاهای دهستان هزارمسجد با فاصله 15 کیلومتری از مرکزیت دهستان ( لایین نو )، بخش مرکزی کلات نادر دارای موقعیتی میان کوهی و معتدل در میان ارتفاعات هزارمسجد قرار دارد.